ˆ

PRODUCTS

If View our Products, Please Log in.
Please enter username and password. If you have not username or password, please call this number +90 224 714 96 96.

About Us

Firmamız Türkiye'nin mobilya merkezlerinden biri olan İnegöl'de Organize Sanayi Bölgesi 2.Cadde'de kurulmuş ve hizmet hayatına başlamıştır. Tüm üretim aşamalarında teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanmakta olan ve sektördeki tüm gelişmeleri takip eden firmamız her geçen gün modernleşen yapısıyla her türlü zevke hitap edecek kaliteli modern tasarımlı koltuk üretimi yapmaktadır.

Ürünlerimiz modern yaşamın gereklerine cevap verecek şekilde özenle, kaliteli ham maddelerden üretilmektedir.

Müşteri memnuniyeti ilkesinden ödün vermeden koltuk üreten firmamız kalite, konfor, tasarım ve her zaman en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiştir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda beklentilerini ön planda tutarak ürünler üretmek ve kaliteden ödün vermeden memnuniyetinizi en üst seviyeye çıkarmak için çalışmaktır.

Our Quality Approach

our Mission

Üretim alanlarımızın lideri olabilmek için; eğitimimize önem vererek, çevreye ve insana saygılı örgütlenme sistemimizle, aranan yenilikçi ürünü, tek seferde ve hızlı biçimde, yaratıcılığı ve kaliteyi esas alarak üretmek, istenilen hizmeti de sunarak pazarımızda lider olmak.

our Vision

Siparişlerinizin üzerine yaptığımız üretimi kısa sürede ve kaliteli bir şekilde tamamlamak asıl hedefimizdir. Firmamız fiyat-kalite dengesini en uygun düzeyde tutarak ürünlerini müşterileriyle buluşturmaktır. Ürün konseptine her sezon yeni ve farklı tasarımlar ekleyerek koltuk sektöründe öncü olma arzusunu bıtakmayacaktır.

Fairs

post image

MODEF November 2015

04-08 Kasım 2015 tarihleri arasında İnegöl Uluslararası fuar merkezinde düzenlenecek olan MODEF 2015 İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarında siz değerli müşterilerimizi standımızda görmekten onur duyarız.
post image

MODEF November 2014

04-08 Kasım 2014 tarihleri arasında İnegöl Uluslararası fuar merkezinde düzenlenen MODEF 2014 İnegöl Mobilya ve Dekorasyon Fuarında bizi ziyaret eden tüm müşterilerimize teşekür ederiz.

communication

communication
Organize Sanayi Bölgesi 2. Cadde No: Bila İnegöl / Bursa / TÜRKİYE

+90 224 714 96 96

+90 224 714 96 97

Faks : +90 224 714 96 98

  info@massimahome.com